5 גאדג’טים לסמארטפון שידהימו אתכם

5 גאדג'טים לסמארטפון שידהימו אתכם, גאדג'טים לסמארטפון , גאדג'טים | יחודי גאדג'טים

הסמארטפונים מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו, וקשה לנו לחשוב איך הצלחנו להסתדר בלעדיהם קודם. יש מגוון רחב של סמארטפונים, וכל אדם מתחבר לסוג אחר. אך המשותף לכולם היא היכולת לסייע לנו בחיי היומיום ולהקל עלינו.

המכשיר הזה למעשה מהווה עבורנו מעין מחשב נייד קטנטן, המסייע לנו לבצע פעולות שגרתיות רבות, כדוגמת: שיחות טלפון ווידיאו, כתיבת אימיילים, צילום, אחסון תמונות והעלאתן למגוון רשתות חברתיות, האזנה לשירים האהובים עלינו, התעדכנות בחדשות בזמן אמת, ועוד.

אז כן, אין ספק שהסמארטפונים שינו את חיינו ללא היכר, אבל המכשירים החכמים הללו נותנים מענה לעוד מגוון בעיות, שאפילו לא העלינו בדעתנו שניתן לפתור אותן באמצעות הסלולר.

קבלו את 5 הגאדג’טים לסמארטפון שיקלו על חייכם ויגרמו לכם להגיד “איך לא חשבתי על זה קודם?”

שליטה על הרכב מרחוק

בעזרת SmartStart של חברת VIPER, תוכלו להתחבר לרכב שלכם מכל מקום ולהשתמש בסמארטפון כדי לבצע פעולות פשוטות כמו לנעול ולפתוח את הדלתות ואת תא המטען, לצפור, לאתר את מיקום הרכב שלכם ועוד. בנוסף, תוכלו לבצע פעולות מדהימות כמו לבדוק את רמת הבטיחות ברכב שלכם, לדאוג שהרכב יהיה ממוזג עוד לפני שתגיעו אליו, בימי הקיץ החמים, ולקבל התראות כאשר הרכב מגיע למהירות מסוימת (אידיאלי למעקב אחרי נהיגה של בני נוער).

איתור המפתחות שלכם

כמה פעמים הייתם מוכרחים כבר לצאת מהבית, אבל שכחתם היכן הנחתם את המפתחות שלכם?

Honeהוא מכשיר בלוטות’ לאייפון ואייפד, שמאפשר לאתר את המפתחות שלכם באמצעות פעולה פשוטה – כל שעליכם לעשות הוא לחבר את המכשיר לצרור המפתחות וללחוץ באייפון שלכם על הכפתור “מצא”, בשעת הצורך. המכשיר יידלק ויצפצף, כך שתוכלו למצוא אותו.

שליטה על דלת הבית שלכם

מכירים את זה שאתם חוזרים מהעבודה מותשים, אחרי יום עבודה ארוך, ובדיוק ברגע שבו אתם מתיישבים על הספה, נשמעת דפיקה בדלת? איזה באסה, נכון? אז בדיוק בשביל זה, המציאו את Lockitron. מדובר במנעול מיוחד לדלת שמתממשק עם הסמארטפון שלכם באמצעות בלוטות’, ומאפשר לכם לפתוח ולנעול את הדלת, באמצעות לחיצת כפתור בנייד, ואף מתריע לכם כשמישהו דופק בדלת.

בדיקת ראייה במרחק הקלקה

רבים מאתנו מרכיבים משקפיים, אך לא מוצאים תמיד זמן לגשת לאופטימטריסט ולבדוק האם המספר שלנו השתנה ומה מצב הראייה שלנו. היום, כבר אין צורך לצאת מהבית ולשלם כסף עבור כל בדיקת ראייה. Eye Cue הינו מכשיר אופטי המתחבר לסמארטפון שלכם ומאפשר לכם לבצע בדיקת ראייה מקצועית בבית שלכם, בזמן שלכם ובנוחות שלכם. כל הנתונים מועברים לאפליקציה בנייד, וכך ניתן לעקוב אחר מצב הראייה, ובמידת הצורך לרכוש משקפיים חדשים (אפילו באינטרנט) ללא צורך בבדיקה נוספת.

קריאה לעזרה בזמן תאונה

רוכבי אופנועים, רוכבי אופניים ואפילו חובבי אקסטרים למיניהם, חוששים לעיתים מהאפשרות שייקלעו לתאונה, אך לא יוכלו לקרוא לעזרה או להודיע ליקיריהם, מכיוון שהם לרוב נמצאים לבד. בדיוק לשם כך הומצא המכשיר Crush Sensor של חברת ICE. מדובר במכשיר קטן שיש להרכיבו על הקסדה, והוא נתמך באפליקציה המותקנת על הסמארטפון שלכם. במקרה של תאונה, המכשיר ישמיע צפצוף חזק, ישלח SMS לאנשי הקשר שהוגדרו על ידכם, וכן ישלח קישור עם המיקום המדויק, בכדי להזעיק את כוחות ההצלה.

לצפייה בעוד מגוון רחב של מוצרים לסמארטפון בקרו בקטגוריה שלנו אביזרים לסמארטפון.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?