4 גאדג’טים מגניבים לחיים קלים יותר עד 60 שקלים

מאז כניסת הגאדג’טים לחיינו, עולמנו גדוש בפריטים קטנים שאמורים להקל לנו על החיים. הם צעצועים קטנים ומגניבים או טכנולוגיות מטורפות שלקוחות מפרוייקטי פיתוח של רובוטים. אנחנו אוהבים אותם, מכורים אליהם ומחכים לבשורה החדשה.

הנה 4 גאדג’טים שיקלו על החיים שלכם מתחת ל – 60 שקלים:

רובוט לניקוי רצפות – 50 ש”ח

 

לא, זה לא IROBOT, זהו רובוט לניקוי הרצפה ע”י מטלית, בשונה מרובוט שאיבה אשר שואב את האבק. במתקן קיימות 30 מטליות לניקוי והוא מגיע עם סוללות מתחלפות, אז בזמן שאתם עסוקים בדברים אחרים בבית הרובוט מנקה את הרצפות, יש יותר חלומי מזה?

משקפי מציאות מדומה – 49 ש”ח

 

כולם עובדים בימים אלה על פיתוח של חוויית משתמש, ענקיות כמו פייסבוק שנותנת לנו את האפשרות לצפות בויז’ואל ב – 360 מעלות או גוגל משקפי מציאות מדומה מקרטון. החוויה של השימוש במשקפי VR היא מדהימה. המשקפיים מאפשרים חוויית צפייה של 360 מעלות, תחושה שאנחנו בתוך הסיטואציה. עם אפליקציות ייעודיות לנושא שמתפתחות מידי יום, משחקי מציאות מדומה ועולם תוכן שלם של מציאות מדומה לא ישעמם לכם לעולם. 

רמקול נייד – 59 ש”ח

 

גאדג’ט סופר שימושי, במיוחד אם אתם חובבי מוזיקה או מכורים לחדשות. הוא מתחבר באמצעות בלוטוס, הוא קטן, נייד וקומפקטי, מגיע במבחר צבעים, הוא מוגן מפני מים ולכן מתאים גם לחוף הים או אפילו לאמבטיה, יש אפילו אפשרות להצמיד אותו לאריחי האמבטיה ע”י וואקום. עכשיו אתם יכולים לרקוד ולפזז בכל מקום עם המוזיקה שלכם ללא אוזניות. לקטגורית מוצר לחצו כאן

שומר טמפרטורת כוס קפה/תה בשילוב מפצל USB – 45 ש”ח

 

אתם מכירים את זה שאתם יושבים לעבוד על המחשב, קמתם להכין כוס קפה, אתם ממתינים שהיא תגיע לטמפרטורה נוחה לשתיה, אבל הייתם כלכך שקועים בעבודה שעד שהגעתם ללגום מהקפה הוא כבר פושר? אז לא עוד! יש לנו את גאדג’ט הכי כייפי, הוא שומר על הטמפרטורה של הקפה כך שהוא לא מתקרר, הוא קטן וקומפקטי, אפשר לקחת אותו לכל מקום ויש לו מפצל שמשמש כעמדת עבודה מרובת מכשירי USB. לעמוד המוצר לחצו כאן

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?