4 גאדג’טים למטבח הטובים ביותר שיעזרו לכם לחסוך זמן וכסף

גברים ונשים רבים מכורים לבישול ואפיה, וזקוקים לכמה שיורת גאדג’טים שיעזרו להם בהתנהלות יעילה במטבח, משמירה על החום של המאכלים המוכנים, ועד לשימוש במוצרים וכלים שמייעלים את מלאכת הבישול, הטיגון או האפייה.

עם ארבעה גאדג’טים למטבח שתיכף נדבר עליהם, ושכל בשלן חובב או מקצועי צריך, אתם תוכלו לקצר באופן משמעותי את זמן הבישול שלכם, ולא תבינו איך הסתדרתם בלעדיהם עד היום

מכשיר יחודי להכנת פירה, אבל לא רק

מכשיר מקצועי יחודי להכנת פירה מתפוחי אדמה או בטטות. המכשיר מאפשר לכם למעוך תפוחי אדמה מבושלים בקלות, על מנת להכין את הפירה המושלם.

זה המכשיר הראשון שצריך לבחור כשבוחרים גאדג’טים למטבח, והוא נחשב לחברו הטוב ביותר של כל טבח. ולא רק זה. אפשר להשתמש בו גם על מנת לגרוס גבינה, באפשרות שהיא הרבה יותר זולה מאשר קניית גבינה גרורה מראש. אפשר להשתמש במכשיר גם כדי לקצוץ בוטנים או לרסק כמה ירקות בזמן קצר.

זהו גאדג’ט מדהים שעוזר לכם להכין ארוחות מורכבות בזמן קצר ולהשיג מרקם חלק בסגנון מעדנים. תוכלו אפילו להכין חומס מדהים בתוך כמה דקות, או לרסק ביצה קשה לסלט שלכם. המכשיר קל לניקוי והתוצאות עדיפות על קניית מעדנים ומוצרי מזון ארוזים ומוכנים.

טיימר חכם למדידת זמני בישול מדויקים

לאנשים שאוהבים לבשל עם גאדג’טים למטבח, זה המוצר שהכי מתאים. במלאכת הבישול, הזמן הוא ערך עליון וחשוב להקפיד על דיוק בזמנים, כי כשמבשלים למשך זמן קצר או ארוך מדי, האוכל נהרס או נשרף.

מסיבה זו, טיימר חכם הוא מוצר חשוב ומושלם לכל טבח, ויש לו עיצוב מדהים. המכשיר מגיע עם משטח אחורי מגנטי אשר מאפשר את הצמדתו אל המקרר או על כל משטח אחר שמיוצר ממתכת.

הטיימר עובד על אפשרות פעולה שמתחילה מ-15 שניות ועד 99 דקות, ואפשר לשנות באפון נוח וקל את הזמנים הרצויים. עם סיום הזמן שנקבע, הטיימר מתחיל להשמיע קולות צפצוף איטיים ומעביר את עצמו למצב כיבוי. הוא זמין בגוונים לבחירה של כחול, ירוק, כתום או לבן.

קערת הגשה רב שימושית עם מסננת מובנית

קערת פלסטיק איכותית שכוללת מסננת מובנית וזמינה בגוונים ורוד ותכלת. כשמדברים על גאדג’טים למטבח שכל טבח חייב שיהיו לו, זהו כלי חובה להגשת אורז או מאכלים שמבשלים לעתים קרובות ושצריך לסנן אותם לפני הבישול או ההגשה.

פקק צבעוני לרוב סוגי הבקבוקים שמיוצר מסיליקון

לעתים קרובות מדי, הפקקים של הבקבוקים הולכים לאיבוד או שאי אפשר להשתמש בהם יותר. הפקק הזה פותר בעיות מהסוג הזה. הוא עליז וצבעוני ומשדרג את עיצוב המטבח.

אז אם אתם מאבדים את פקקי הבקבוקים שלכם לעתים קרובות, היכנסו לאתר יחודי וקנו את הפקק הזה מיד.

באותה הזדמנות תוכלו לבחון עוד גאדג’טים למטבח שנחשבים למוצרי חובה בכל מטבח. כי אחרי שתהיו הבעלים של הגאדג’טים המובחרים שלנו, לא תרצו לצאת מהמטבח!

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?