3 כלים מתחת ל-40 ₪ לחיים קלים יותר במטבח

גאדג'טים למטבח

כל אחד מאיתנו, כאשר הוא מבלה את זמנו במטבח, יש לו כמה וכמה דברים שעוברים לו בראש שמהדהדים לו בקול קטן שאומר "הלוואי והיה לי משהו קל יותר לעשות את הדבר הספציפי הזה". אין מה לעשות, אחרי הכל – לכל דבר שיש במטבח, החל מבישולים ועד לניקיון המטבח, יש דרך ארוכה מדי לפעמים לעשות אותו ויש דרכים קלות, שפשוט לא מעט מהאנשים בעולם, פשוט לא מכירים.

עולם הגאדג'טים בכל מקרה די זול בסופו של יום, היום, אפשר לקנות כלי אחסון כאלו ואחרים למטבח בעלויות של שקלים בודדים עד לעשרות שקלים בודדים, לדוגמא מסנני אשפה אקולוגיים, כלי אחסון לכלי הניקיון במטבח ועוד. אז למה אנחנו עושים לעצמנו חיים קשים? בעיקר בגלל שאנחנו לא תמיד מכירים את כל הכלים המוצעים לנו, שימו לב, 3 כלים שיעשו את החיים שלכם קלים יותר באזור המטבח.

כלי 1: בלי כוויות – תודה

כל אחד מאיתנו רוצה להיות שף, חלקנו חולמים על זה בעוד שאנחנו מחזיקים מחבת עם חביתה וחלקנו מעבירים כמה שעות בשביל לייצר את התבשיל המדהים הבא, אממה, אנחנו שוכחים שבעת הבישול, יש לא מעט סיכונים, בעיקר בכל הנוגע בנושא של אש. שימו לב לגאדג'ט המושלם הבא, כאשר אתם מחזיקים מחבת (כן, גם בזמן חביתה פשוטה) אפשר לשים על גב היד, סוג של כפפה, אשר תגן עלינו מהאש שקופצת לה מדי פעם בזמן הבישול (מעולה לזמן בישול אוכל מוקפץ בשמן) המגן בסך הכל מתלבש על התרבד, ועוזר לנו להגן עצמנו בצורה הטובה ביותר.

לעמוד המוצר של מגן היד לחצו כאן – 39 ₪ בלבד

כלי 2: קצת אור במקום החשוך ביותר במטבח, גם באור יום

אם אנחנו נמצאים במטבח יותר מ5 דקות, אנחנו בטח עדיין מחפשים משהו, ואחד הדברים הקשים בחיפוש של משהו, זה לחפש אותו במקומות החשוכים במדפים של המטבח, אחרי הכל – לא הכל צץ החוצה, לא מעט מהדברים שאנחנו משתמשים במטבח ביום יום יכולים להיות במעמקי המדפים שלנו. גאדג'ט מעולה שאנחנו מוכרים ב 29 ₪ בלבד, נורות לד מיוחדות מתאימות לצירי הארונות ובעצם מאירות בצורה מושלמת על כל מה שנמצא שם עמוק במעמקי הארונות שבמטבח.

לעמוד המוצר של נורות הלד (LED) לצירי הארונות – 29 ₪ בלבד

כלי 3: לסנן את האשפה, אקולוגיה בתפארתה!

אם אתם מאלה שאוהבים לשמור על איכות הסביבה, האמת, שגם אם לא, מצאנו לכם דרך מעולה לשמור על ניקיון וסדר סביב המטבח בצורה נקייה וכמובן, שלא שומרת ריחות. הרי מאיפה אתם חושבים מגיע הריח ה"לא נעים" הזה שבמטבח אחרי בישול כזה או אחר? בעיקר מהמיצים של האוכל שאנחנו מבשלים, אם נצליח לסנן את המיץ, ונשאיר (בינתיים!) את הזבל עצמו, נצליח להיות אקולוגיים יותר, וכמובן בו זמנית, עם מטבח נקי יותר ומאוורר יותר. פחות מיצים מיותרים – פחות ריחות לא נעימים.

עוד לא מצאתם משהו מעניין? בואו להסתכל בעמוד קטגוריה של גאדג'טים למטבח המיוחדים שלנו, כל גאדג'ט באתר שלנו יכול לעזור לכם למנוע סיבוכים ולגרום לבישולים שלכם להיות הרבה יותר נעימים, בעיקר לעבודה עצמה (על איכות האוכל – אנחנו לא אחראיים)

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?