3 טיפים שיבטיחו לכם מציאת מתנות מושלמות לכל אחד

איך למצוא מתנה לחברה | יחודי גאדגטים

כמעט כולנו מסכימים שתקופת החגים היא התקופה הנפלאה ביותר בשנה, אבל לפעמים היא יכולה להיות גם התקופה הקשה ביותר בשנה, ואתם יודעים על מה אנחנו מדברים. כן. על קניית מתנות.

"די, אני לא צריכה שום דבר", אומרת חמותך, אבל אתם יודעים שזה לא נכון. אז יש לכם חברים, הורים, גיסים, סבא וסבתא, וזאת רק הרשימה של בני המשפחה הקרובים. אתם יכולים לשאול אותם מה הם רוצים, ואם אתם באמת ברי מזל, הם יגידו לכם בדיוק מה הם רוצים לקבל, ותוכלו לקנות להם את המתנה המושלמת מבחינתם, אבל גישה מעשית כזאת היא לא כל כך אישית.

המדריך האולטימטיבי למציאת המתנה המושלמת לכל אחד

אז אם אתם לא רוצים לקנות עוד סט DVD של הסדרה הכי עדכנית, או עוד סט של קערות, באתר ייחודי תמצאו מגוון מתנות שאפילו לא חשבתם שאפשר לקנות. ואנחנו לא מגזימים. אצלנו תוכלו למצוא מתנות גם לאנשים שאתם לא ממש מכירים, אבל כן צריכים לתת להם מתנה, ויש לפניכם מגוון עשיר של מתנות שתוכלו לרכוש במחירים מדהימים דרך האתר.

כי אנחנו כבר יודעים דבר אחד או שניים (או שלושה) על איך לקנות מתנות מדליקות שמתאימות לכל אחד ברשימה שלכם.

המתנה הופכת לאירוע

כדאי להיות יצירתיים עם האריזה. במקום לתת מתנות בנייר עטיפה רגיל, מומלץ לחשוב על חוויית הנתינה כעל אירוע מהנה. הסתירו את המתנה ושלחו את המקבל למסע חיפושים עד שימצא אותה. במקום לתת לו כרטיס מתנה, הסתירו הודעה סודית בספר שישלח אותו אל קוד כרטיס המתנה.

או שתוכלו להחביא אותה בתוך חפץ ענק כך שיהיה צורך לנבור בו על מנת להוציא אותו. ולעולם, לעולם אל תזלזלו בכיף המוחלט של המתנות, כי לפעמים כמה מתנות קטנות ומדליקות יכולות להתחבר למתנה איכותית אחת, במיוחד אם אתם מגישים אותן בצרור פריטים עטופים בנפרד.

עכשיו, פשוטו כמשמעו, אתם מציעים חוויה

בת הזוג שלכם אוהבת לקרוא אבל יש לה כבר את כל הספרים שהיא רוצה?: קנו לה סימניה לספר עם תאורה מובנית.

זאת אחת המתנות האהובות על הגולשים שלנו, והיא נחשבת לגאדג'ט מעולה לקוראי או תולעי ספרים! קנו לה את המתנה הזאת והיא לא תעזוב את הספרים שלה.

כדאי שתדעו מה מגדיר את האדם שאתם קונים לו את המתנה

הכינו רשימה של כל הנקודות שמגדירות את האדם שאתם קונים לו את המתנה, והכניסו כמה שיותר פרטים לרשימה, כך שתוכלו להחליט אם לקנות מתנה קטנה או גדולה.

אתם לא צריכים לקנות את כל המתנות שאתם חושבים שיתאימו, אבל יש לכם עכשיו כמה רעיונות מגבינים של מתנות, שאחרת לא הייתם מגיעים אליהם, וכשאתם משלבים כמה מהם, מקבל המתנות יעריך מאוד את המחשבה שהשקעתם.

אם, למשל, אתם קונים מתנה לבחור שאוהב לשחק בטלפון שלו אבל מקפיד גם להיראות מסוגנן ואופנתי, תוכלו לקנות לו מתקן מקשים למשחקים בסמארטפון, וסינר ייחודי לתספורות או גילוח. יש סיכוי גבוה שמתנות מהסוג הזה ישנו לו את החיים ויתאימו לו באופן מושלם. לאישה שאוהבת תיקים, למשל, תוכלו לקנות תיק ייחודי בגודל ענק שיספיק לכל החפצים שלה. כן הבנתם את הרעיון חנות מתנות אונליין מייבואן לצרכן!

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?