3 המלצות לגאדג’טים ומתנות למשפחה

3 רעיונות של מתנות מגניבות ומעולות לחגים, מתנות לחגים | יחודי גאדג'טים

כריסמס בפתח וכל העולם עסוק ברכישת מתנות למשפחה וחברים. ליהודים אין חג כזה, שכל כולו סביב מתנות. יש לנו את ראש השנה ופסח, בהם נהוג להגיע עם מתנה למארחים. חנוכה עם מנהג של דמי חנוכה או מעות חנוכה אבל לא ממש מתנות. עם ועל אף כל זאת, אנחנו חושבים שלא צריך לחכות לחג מיוחד כדי לתת מתנה למשפחה, חברים ואהובים.

הכנו לכם 3 המלצות למתנות למשפחה ברוח החג

מפצל מצת לרכב

בעולם שבו האדם הממוצע בודק את הנייד שלו 150 פעמים ביום, סבירות גבוהה שהוא ימצא את עצמו ללא סוללה לקראת סוף היום. אנחנו מניחים שאתם, כמו כולנו, מטעינים את הטלפון הנייד ברכב ואם אתם לא נוהגים כך, רצוי שתדאגו להטענה, מהסיבה שציינו מעלה.  אך מה קורה אם אתם לוקחים אתכם נוסעים נוספים? הרי גם הם בודקים את הטלפון שלהם כמעט אותה כמות של פעמים. ובכן, אל דאגה, מפצל למצת הרכב יפתור את הבעיה גם אם יש 3 טלפונים להטענה, במפצל יש גם כניסת USB אחת. לעמוד קטגוריה גאדג’טים לרכב.

תיק גב נגד גנבות

אין אדם שלא ישמח לקבל את המתנה הזאת. תיק גב מתוחכם, עם קיבולת מרשימה והכי חשוב אי אפשר לגנוב לכם מתוכו שום דבר כל עוד הוא על גביכם. התיק בעל נקודת טעינה הכוללת USB חיצוני המאפשר להטעין את הנייד תוך כדי הליכה. בנוסף, התיק עמיד בפני מים ויש לו כיסוי עם רוכסן פנימי, כלומר, את התיק אפשר לפתוח רק אם מורידים אותו מהגב. יש בו מקום לאחסון הלפטופ, הטאבלט, הטלפון הנייד, ועוד כיסים קטנים בכתפיות, יש בו אפילו מקום למצלמה ועדשה. התיק האולטימטיבי לכל אדם שצריך הרבה סוגי תאים ומחפש לאחסן ולהסתובב עם מטלטליו בביטחון. לעמוד המוצר לחצו כאן

מוט מוארך להאבר-בורד

שיגעון ההאבר-בורד שטף את ישראל בשנים האחרונות. בכל מקום ניתן למצוא ילדים מגיל 8 ועד 99 משייטים ברחובות, בפארקים ובכל מקום בו יש הולכי רגל. ההאברבורד הוא כמו שיפור של הסקייטבורד רק שהוא מאפשר לעשות הרבה יותר תמרונים. אבל מה הייתם אומרים אם היינו מספרים לכם שאפשר להפוך אותו לסאגווי? אתם זוכרים את הסאגווי? מפלצות ענקיות עם מוט ושני גלגלים. הגימיק הוא מוט מוארך המורכב במרכז ההאבר-בורד מוצמד בעזרת טבעת, בעל ידית הניתנת לסיבוב של 360 מעלות. המוט מגיע באורך של עד 100 ס”מ וניתן להרכיבו על מכשירים בגדלים של 6.5 או 10 אינץ’. אביזר בטיחותי שמאפשר לשלוט על שיווי המשקל. מתאים במיוחד להורים מודאגים שמעוניינים בקצת שקט נפשי ותחושת ביטחון.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?