3 גאדג’טים שתמיד רציתי שיהיו לי בבית!

מכונת הממתקים של הקניון – בבית!

זוכרים את הימים האלו שהיינו מטיילים עם ההורים שלנו ברחבי הקניון, וההורים שלנו היו נכנסים לעוד חנות ועוד חנות ואז פתאום, באמצע הקניון הייתה עומדת לה מכונה ענקית לזכייה בממתקים או בבובות? כמה אהבנו את זה? אז אפשר היום לקנות מכונה קטנה כזו לבית (הרי למי יש מקום למכונה האמיתית) ואפשר ללמד את האחים הקטנים / את הילדים שלכם, איך פעם, זו הייתה התקווה הגדולה של ילידי שנות ה80, להגיע לקניון לשחק עם המכונה הזו, כמה שחיכינו לה.

 

מקלות תופים אלקטרוניים – בואו נעשה רעש, בלי תפוס מקום!

כולנו אוהבים לשמוע מוזיקה, חלקנו אפילו אוהבים לעשות רעש בעצמנו, או מוזיקה למי שחושב שהוא מוכשר, יותר מזה, זוכרים שהיינו קטנים כמה אהבנו לתופף באוויר למשמע המוזיקה שלנו? הרי תמיד חלמנו כאילו אנחנו המתופפים של השיר ברקע, מה גם, שהעניין הוא גם שזה תופס לא מעט מקום כל הכלים של המוזיקאים, החל מגיטרות שתופסות קצת מקום ועד למערכות תופים שלמות שתופסות הרבה מאוד מקום ברחבי הבית שלנו, אז מה אפשר לעשות? לקנות מקלות תופים, בואו נעשה רעש עם המקלות באוויר והגאדג’ט הזה יעשה את העבודה בשבילנו, כלומר, יהיה את סאונד התופים אך ללא התופים עצמם. גאדג’ט אמיתי ואיכותי שנותן לנו את החוויה המלאה מבלי להרגיש שאנחנו צריכים להתפשר על גודל החדר. גאדג’טים תמיד היו ותמיד יהיו, אבל גאדג’טים שמקדמים לנו הנאות ולא גורמים לנו להתפשר, זו הקדמה האמיתית.

 

הטאבלט שלי סוף סוף משמש כטלוויזיה!

אחד הדברים שכולנו אוהבים, זה לגלוש באינטרנט או לראות סרטים / סדרות בטאבלטים / בניידים שלנו, העניין הוא שלא כל כך נוח תמיד לראות את הסרטים האלה בטאבלט שיושב עלינו, או שיושב על הכרית שעלינו או גרוע מכך, ישירות עלינו ועלול לגרום לקרינה לא קטנה באזורים לא נעימים בגוף. אז מה אפשר לעשות? להעמיד את הטאבלט כמו מנורה רחוקה מאיתנו עם סטנד שמגיע עד אלינו ולראות סוף סוף את הסרט שלנו מבלי להרגיש שאנחנו צריכים לחשוב על תנוחה נוחה לשעה וחצי הקרובות, מעכשיו – סטנד פשוט להעמדת הטאבלט, איך לא חשבו על זה קודם?

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?