8 שיקולים כשאתם מחפשים מתנה מקורית לגבר

8 שיקולים כשאתם מחפשים מתנה מקורית לגבר, מתנה לגבר, מתנה מקורית לגבר | יחודי גאדגטים

בכל פעם שאתם נותנים או מקבלים מתנה, מישהו בסביבה שלכם מרגיש צורך להגיד את הביטוי הנצחי (אבל המעצבן קצת) “העיקר הכוונה”. יחד עם זאת, אתם רוצים לצאת מהקופסא כשאתם בוחרים את המתנה הנכונה לאדם קרוב, במיוחד אם הוא גבר.

אחרי הכול, מתנות מסמלות את האופן שבו אתם מפרשים את מערכת היחסים שלכם עם האדם שלו אתם בוחרים לתת מתנה. אז בואו נדבר רגע על שמונה שיקולים חשובים שצריכים להנחות אתכם כשאתם בוחרים מתנה מקורית לגבר.

רמת העניין שלו

כדאי תמיד לקחת בחשבון את רמת העניין של האדם שמקבל את המתנה. איזה תחביבים יש לו? אילו מאכלים הוא אוהב?

לכל גבר יש רשימת משאלות וזה לא מאוד מסובך לפענח אותה

לפעמים רשימת המשאלות שלו מעורפלת מכדי להבין אותה, אז אם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים מתנה מקורית לגבר שאתם מכירים באופן שטחי, הקדישו קצת זמן לחקור את רשימת “המשאלות” שלו.

ברוב המקרים תגלו שאחרי שתיים או שלוש שאלות שתשאלו אותו, הוא ישחרר בשמחה את כל החלומות והמאוויים הכמוסים שלו, כך שתוכלו לדעת בקלות מה הוא באמת רוצה לקבל.

בן כמה הוא?

זהו אחד השיקולים הכי מיותרים בבחירת מתנה מקורית לגבר. כן. מיותרים. תחשבו על זה רגע: נניח שהוא בן ארבעים, אבל מתעניין באוספים צבעוניים ומדליקים של מכוניות צעצוע, כפי שגיליתם כשחקרתם את תחומי העניין שלו.

אז אם תקנו לו ארנק קשיח או שעון ממותג, הוא יתרשם עמוקות, אבל במוקדם או במאוחר תשמעו ממנו את המשפט האחרון שרציתם לשמוע: “העיקר הכוונה”.

לאיזה אירוע אתם בוחרים את המתנה?

כמובן שאופי המתנה משתנה בהתאם לאירוע. ברוב המקרים, האירוע משפיע על הרעיון שתמצאו למתנה המקורית שלכם. מתנה לחג או ליום הולדתו, למשל, צריכה להיות קצת יותר מעניינת ממתנה שאתם קונים לו סתם ביום שלישי, כי הוא חמוד.

סמליות המתנה

כשחקרתם את תחומי העניין שלו, והבנתם מה הוא אוהב או על מה הוא חולם בסתר ליבו, תוכלו לקנות לו מתנה שמסמלת הכי טוב את אורח החיים שלו.

מתנה שמשדרת מסר

כן. נכון שהעיקר הכוונה. אבל חשוב גם לשדר איזה שהוא מסר באמצעות מתנה מקורית לגבר, ולגרום לו להבין שהוא חשוב לכם, אפילו בלי מילים של ממש.

כשאתם מדברים על מקוריות, אתם מדברים על ייחודיות

מלבד מסרים וסמלים, מקוריות המתנה יכולה לבסס רמה גבוהה של שביעות רצון. מי שמקבל מתנה שהוא מעולם לא ראה, מקבל מתנה חכמה מאוד. ואלו בדיוק סוגי המתנות שתמצאו בשפע ובמחירים מהממים באתר ייחודי.

חדשנות, בשם האהבה

מתנה מקורית לגבר צריכה להיות מתנה שיש בה חידוש, כיף או ריגוש. כמו מה למשל? באתר ייחודי תוכלו למצוא אוסף שלם של פריטים משעשעים מאוד שהוא מעולם לא קיבל או לא חשב שהם קיימים, אבל יגרמו לו לאושר רב.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?