8 גאדג’טים למטבח הכי שימושיים

עכשיו זה הזמן לשקול את שמונת הגאדג’טים השימושיים ביותר למטבח. זה המבחר שלנו. במה הייתם בוחרים? אם הייתם צריכים לחתוך עשרים בצלים לארוחת החג, גם אתם הייתם בוחרים בסופו של דבר כלים יעילים. אלא שהחכמה היא להתנהל ביעילות במטבח כל יום, ולא רק לקראת אירועים מיוחדים.

אז חיפשנו גאדג’טים למטבח שנחשבים לשימושיים ביותר, ושמאפשרים לכם באמת לעבוד טוב יותר מכפי שאי פעם תוכלו, עם כלים מעולים שמאפשרים לכם לבצע את כל המיומנויות שבעולם.

מנדולינה, למשל, פורסת טוב ומהר יותר מאשר כל הכלים שיש לכם היום במטבח. כך שהגיע הזמן להפסיק לחלום על הכלים שאתם רואים בתכניות הבישול האינסופיות, ולבחור לעצמכם את המערכת המנצחת.

קטנים, יעילים ומעוצבים

רשימה זו מתמקדת בכלים קטנים מעוצבים שהופכים את החיים שלנו לקלים יותר במטבח. אז הנה הם לפניכם, שמונה גאדג’טים למטבח השימושיים ביותר!

גאדג’טים קלאסיים

אי אפשר להתנהל במטבח בלי כלי גירוד יעילים. אפשר להשתמש בהם לכל דבר, החל מגירוד גבינות קשות, תבלינים טריים, ועד לשבבי שוקולד לפיזור מעל העוגות.

חיתוך סלטים

כמעט כל מי ששאלנו אמר שהוא חולם על מכשיר כזה שמכין סלט בתוך חמש דקות. כן. חובה בכל מטבח. אבל היתרון של גאדג’טים למטבח הוא שברוב המקרים הם מבצעים עבודות כפולות.

כך, למשל, תוכלו במקרה הזה גם לחתוך במהירות את הירקות לסלט שלכם, וגם לשמור אותם בקערה שמגיעה כחלק מהערכה.

כותש שום

האביזר הפופולארי בכל מטבח, במיוחד לאנשים שמכינים באופן קבוע מנות שזקוקות ל-15 שיני שום טחונות. המכשיר הזה נהדר גם לכתישת פירות הדר זעירים.

כל הרעיון של גאדג’טים למטבח הוא שאפשר להסתער על מלאכת הבישול ולסיים אותה ביעילות, בקלות ובמהירות, בלי לבזבז זמן על משימות שלוקחות שעות.

טיימרים דיגיטליים

זוהי הגרסה האהובה עלינו. מה היינו עושים בלי טיימרים? הם כל כך יעילים, עד שחלק מאיתנו מחזיק כמה מהם במטבח!

מדי חום

כמו טיימרים, במקרים רבים אנשים לא חושבים שמדחומים יכולים להיכנס לקטגוריית גאדג’טים למטבח. אבל הם מעוצבים ככלים שבאמת חיוניים במטבח.

תפסיקו לנחש, השתמשו במדחום! קנו אפילו שלושה, כדי שתוכלו לקרוא מיד את החום בכל מקום, בתנור, במאפים, ובטיגון עמוק.

מסחטת מיצים ידנית

לא כולם משתמשים במסחטת מיצים על בסיס יומי, אבל למכורים למיצים, מסחטה ידנית שמיוצרת ברמה מתקדמת, הרבה יותר טובה מהמסחטות הגדולות המורכבות. מסחטה חזקה היא גאדג’ט נהדר למי שאוהב מיץ טרי, או לאנשים שאופים המון עוגות לימונים.

מטחנת פלפל

זהו אחד הגאדג’טים למטבח החיוניים ביותר! וזוהי דוגמא קלאסית של האופן בו כמה כלים פשוטים הכרחיים בכל מטבח. סומכים על המפעל שיטחן עבורכם את התבלינים שלכם? בטוח שכן.

אבל אם אתם משתמשים בתבלינים באופן קבוע בבישול שלכם, כדאי שתהיה לכם מטחנה יעילה ומעשית כך שתוכלו לטחון תבלינים טריים ולשפר באופן משמעותי את הבישול.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?