5 שדרוגי גאדג’טים למחשב שהם זולים להדהים

גאדג'טים למחשב

רוצים לשדרג את המחשב עם ביצועים מדהימים אך זולים? הכירו את חמשת השדרוגים הזולים להפליא והגאדג’טים המוצעים על ידי אתר ‘יחודי’, שיעשו את העבודה בלי לפרק את חשבון הבנק.

אין צורך לפרק את חשבון הבנק

 

ברור. כרטיסי מסך תמיד תופסים את כל הכותרות, אך ברמה המעשית, הסיפור האמיתי הוא שמחשבים אינם זולים. הורים לשני ילדים ומשכנתא, מבינים היטב עובדה זו. אך אם המחשב שלכם מתחיל לגמגם, למזלכם, אין צורך שתשקיעו אלפי שקלים על מחשב חדש.

תמורת סכום קטן של השקעה בגאדג’טים למחשב תוכלו לשמור על תפקוד חזק של המחשב למשך שנים רבות. שדרוגים אלו מפיחים חיים חדשים במחשבים איטיים. חשוב רק שתוודאו שאתם משקיעים את הכסף שלכם במקום הטוב ביותר ורוכשים אביזרים שמתאימים אישית למחשב שלכם.

אחסון בנפח גדול הוא בזבוז

 

חדשות טובות לחובבי גאדג’טים למחשב: אם שטח האחסון הזמין שלכם מלא עד אפס מקום, כוננים קשיחים מסורתיים שפועלים במהירות נמכרים כיום די בזול. כוננים היברידים ממזגים את הטוב משני העולמות, ושילוב של כמות גדולה של אחסון מסורתי עם כונן קשיח מהיר מאפשר מעקב אחר הקבצים הנמצאים בשימוש ושומר עליהם.

נציגי השירות באתר ‘יחודי’ יספקו לכם את המידע המקיף הנוגע לכוננים קשיחים וכוננים היברידים, כולל הפרטים הנוספים על כל סוג אחסון. אל תשכחו לגבות את הנתונים טרם החלפת כל כונני האחסון!

הכול אפשרי: תוספת RAM לריבוי משימות

 

אם המחשב שלכם מתקשה לבצע מספר משימות בו זמנית, כנראה שאין לו מספיק זיכרון. שני ג’יגה-בייט של זיכרון RAM הוא המינימום המוחלט הדרוש לפעולה חלקה של מערכות ווינדוס מודרניות, ואפילו מחשבים בעלי ארבעה ג’יגה-בייט של זיכרון עשויים להתחיל לגמגם אם אתם מפעילים מספר תכניות, מחזיקים תריסר כרטיסיות גוגל כרום פתוחות, או מפעילים מספר הורדות במקביל.

למרבה הצער, זיכרון למחשב אינו נמכר בזול. ועדיין, אם אתם עוקבים אחר החידושים בתחום גאדג’טים למחשב, תוכלו להשיג שמונה ג’יגה בייט של זיכרון במחירים סבירים. בחרו במותגים אמינים, גם אם אתם מתפתים לחסוך מספר שקלים באמצעות רכישה מחברה נטולת מוניטין.

הגיע הזמן לשדרג את המעבד שלכם

 

מחשב מגמגם עשוי להיות תוצאה של מעבד מיושן. למרבה הצער, החלפת המעבד פירושה במקרים רבים החלפת לוח האם, מה שמייקר את השדרוג. אך לא תמיד, ובמיוחד לא אם יש לכם מערכת AMD מופעלת.

גאדג’טים למחשב קיימים מאמצע שנת 2012. מאז ניתן לשדרג את המחשב באמצעות הרכבת מעבדים צנועים. שדרוג מעבד מודרני יכול לחזק באופן משמעותי את תפקוד המחשב, ולהפוך אותו לאלוף הביצועים. ככל שהמחשב שלכם מתקדם יותר, כך תוכלו לחזק את השדרוג ולהשלים אותו עם גרפיקה משולבת המאפשרת לכם להיכנס למשחקי ספורט אלקטרוניים.

משחקי מחשב אינם צריכים להיות יקרים

 

רוצים להתקין כמה גאדג’טים למחשב שיאפשרו לכם להפעיל משחקים? למרות שהפחדנים יגידו לכם שמשחקים רק יהרסו את המחשב שלכם, הכול מתחיל ונגמר בבחירת החברה הנכונה. יותר מזה. משחקי מחשב אינם צריכים להיות יקרים.

בחירה נכונה של גאדג’טים למחשב מאפשרת לכם להתקין משחקים עם ביצועים מצוינים. תוכלו גם לשחק במשחקים מודרניים עם הגדרות גרפיקה מתקדמות. יותר מזה: דגמים רבים של משחקי מחשב מושכים את הכוח שלהם ישירות מתוך לוח האם, ללא צורך במחברים להשגת כוח נוסף.

תוכלו להשתמש בכרטיסי זיכרון לתוספת ביצועים משופרים של המשחקים, במיוחד אם אתם מתקינים את המשחקים על מחשבי HP או Dell, שברוב המקרים אין להם מספיק כוח להחזיק משחקי מחשב מתקדמים.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?