5 מכשירים מטורפים להחביא בהם מצלמה

מצלמה מוסלקת

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך ניתן למצוא יותר ויותר חידושים בתחום הבילוש והמעקב המשמשים בעלי מקצוע ואנשים פרטיים, המעוניינים לעקוב אחרי אנשים ולדלות מידע מהימן שבו הם יבצעו שימוש בעת הצורך. השימוש במצלמות נסתרות הוא אחד מפעילות הליבה המרכזית של בלשים, חוקרים פרטיים ועבור תחקירנים בתכניות טלוויזיה, כמו גם עבור אנשים המעוניינים לעקוב אחרי המטפלות, לתפוס עובדים החשודים בגניבה בעסק ואפילו לתפוס על חם בן זוג בוגד. מובן שכל אחד יכול לעשות שימוש במצלמות, פשוט לרכוש מצלמות אצל משווקים, מה שבטוח המכשירים בהם ניתן להחביא ציוד ריגול הם בהחלט מעוררים סקרנות.

מגוון המקומות בהם ניתן להחביא את המצלמות הנסתרות הוא כה מגוון, מה שמאפשר לכל מי שמעונין לצפות בנעשה בחלל מסוים פשוט להציב את המכשיר כמסווה נהדר ולחכות שדבר מה יקרה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת גם לצפות בנעשה תחת עין המצלמה מהסלולר, מהמחשב ובעצם מכל מקום שבו יש רשת אלחוטית. בנוסף על כך, חלק מהמצלמות מצוידות במכשור לילה או בראייה למרחק רב, כך שתוכלו בקלות רבה למצוא את האביזר המסווה הטוב ביותר וגם לבחור את הטכנולוגיה הרצויה.

 

הכירו את האופציות להסתרת המצלמות הנסתרות

 

 

מצלמות נסתרות בפרטי לבוש

כל פריט לבוש שלא יעלה על דעתכם יכול לשמש כמצלמה נסתרת ההופכת לעין של ממש כגון – בכפתור של החולצה, בעניבה, בכובעים, משקפי ראייה, חגורה, תיק, ארנק והרשימה עוד ארוכה. תודות לגודל המזערי של המצלמות הנסתרות, ניתן בכל פריט לבוש להחביא את המצלמה ופשוט לצלם ללא כל חשש.

מצלמות נסתרות בחפצים אישיים

חפצים אישיים הם מקום נהדר להסתרת המצלמה, הרי הם משמשים מקור מסווה נהדר המאפשר את הסתרתם מבלי לעורר חשד בחלל מסוים. אופציות הן: בעציצים, בשעונים דקורטיביים, ברדיו, בפרטי נוי המעטרים את החלל ועוד.

מצלמות נסתרות בגאדג’טים

גאדג’טים מפוזרים באופן חופשי בכל חלל, ובעיקר במשרדים, ולכן הם לא מעוררים כל חשד. תוכלו להחביא מצלמה נסתרת בעכבר של המחשב, ברמקולים, במטען של הטלפון, באוזניות ובכלל בכל גאדג’ט רצוי.

מפיץ ריח שלא ממש תמים כמו שהוא נראה

דרך מקורית להחבאת המצלמות הנסתרות, היא דווקא במטהר אוויר שכיום הוא נהפך לסטנדרט בכל בית ובעיקר במשרדים. למעשה, במקום להחביא את המצלמה במקום המוכר בתא האוורור של המזגן, פשוט תוכלו להעביר אותה באלגנטיות למטהר האוויר בחדר.

מכשיר סלולרי שהוא גם מצלמה נסתרת

בעידן בו מכשירי הסמארטפון נמצאים בידנו כל הזמן וכל יום, ניתן לנצלו בצורה נהדרת כדי להחביא בו מצלמה. מדובר בפתרון נהדר עבור תחקירנים בתכניות טלוויזיה או לבני זוג החושדים בבגידה, כך שזוהי הזדמנות נהדרת לרכוש לבן הזוג טלפון סלולרי “במתנה” שיכול להיות גם מכשיר הקלטה וגם לצלם בצורה מיטבית את אזור הבילוי המועדף לבגידה.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?