4 גאדג’טים לתינוקות להגנה מושלמת

הורים זקוקים לכל עזרה אפשרית, במיוחד הורים לתינוקות. החרדה סביב ילדים תמיד קשורה לבריאותם ובטיחותם. אחד הדברים שהורים לומדים מהר מאוד זה שאי אפשר לומר לילדים כל היום מה אסור, זה מרפה את ידם ומונע מהם התנסויות שחשובות להתפתחות שלהם. אז מה עושים? ממגנים. דואגים לבטיחות של כל הפריטים בסביבתם ומחזירים לבית את השקט הנפשי ונפרדים מהחרדה מתאונות.

הנה מס’ גאדג’טים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות ילדיכם.

נועל שקעים חשמליים

 

אחד הדברים שמאפיין ילדים זו סקרנות. ילדים עושים שימוש בכל החושים שלהם כדי להתפתח, בין היתר הם ממששים כל דבר ומכניסים לפה. אחד הדברים שמכניס הורים למצב דרוך הוא שקעי החשמל. האפרוחים היצירתיים כבר ימצאו את הדבר שיתאים בדיוק כדי להכניס לשקע החשמל, זה קורה בכל בית וכל תינוק סקרן מרגיש חובה ממשית לבדוק מה יש בתוך החורים האלה.

נועל שקעים חשמליים אינו רק מכסה את שקעי החשמל, אלא ממש מונע את האפשרות להוציאם. הגאדג’ט הנפלא הזה, נכנס לשקע בכוח ואין אפשרות להוציא אותו במשיכה רגילה, נועל השקעים מגיע עם מפתח מיוחד, אשר רק בעזרתו ניתן לחלץ אותו מהשקע. לעמוד המוצר לחצו כאן

פס מגן לפינות ומקומות חדים

 

הסטטיסטיקה מוכיחה שמרבית פציעות ילדים הן מתאונות ביתיות, זהו נתון מדהים. היינו מצפים שילדים בבית, הנמצאים תחת השגחת ההורים, עטופים בכל טוב, יהיו מוגנים, אך המספרים מדברים בעד עצמם. אז כדי להוריד את המתח, וכדי שתרגישו קצת יותר בטוחים כשהעולל מסתובב ומטפס על כל רהיט, מצאנו לכם את הגאדג’ט שיעזור לרכך פינות חדות. זהו פס דביק הנדבק בקלות לפינות ומקומות חדים המסכנים את ביטחונם של ילדכם האהובים. 

נועל דלתות כנגד פתיחה על ידי תינוקות

כבר הזכרנו כאן למעלה את סקרנותם הרבה של תינוקות. סקרנות בתינוקות היא כמו חוש נוסף, היא עוזרת להם לגלות את העולם וללמוד איך כל דבר מרגיש ועובד ומכאן גם הצורך להכניס כל דבר לפה. אחד המקומות שחושפים את התינוקות שלנו לסכנה הוא הארון של חומרי הניקוי, בדרך כלל מתחת לכיור במטבח. גם ארונות או מגירות של כלי מטבח הם סכנה ממשית. נועל הדלתות הוא פטנט נגד תינוקות סקרנים. הדלת ננעלת ע”י פטנט בצורה כזו שתינוק או פעוט אינם יכולים לפתוח אותה. פריט חובה בכל בית שיש בו ילדים עד גיל 4. לעמוד המוצר לחצו כאן

מד טמפרטורה למניעת כוויות

הורים חדשים וחסרי ניסיון מאוד חוששים בכל מה שקשור לתינוקם. אחד הדברים הראשונים שמלמדים אותם הוא איך לבדוק את טמפרטורת המים ללא מד טמפרטורה. בימים בהם הטכנולוגיה כל כך מתקדמת, אין צורך לעשות בדיקה ידנית. מד הטמפרטורה מגיע עם צג אלקטרוני המציג את טמפרטורת המים המדויקת, לנוחות מקסימלית. מתנה שימושית ומקורית להורים חדשים.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?