4 גאדג’טים למחשב שכל אחד צריך

גאדג'טים למחשב

מי מאיתנו לא מוצא את עצמו יושב מול מסך מחשב לפחות 5 שעות ביום? סביר שאף יותר, אך נצא מנקודת הנחה שאתם גם מרימים את הראש ויוצרים קשר עם העולם לפעמים.

כדי לשדרג את פינת העבודה וכדי לשפר את היום מצאנו לכם ג’דג’טים מגניבים למחשב.

חוסם תשדורת WIFI

אין הורה שלא מכיר את הסיטואציה. הריבים עם ילדים ומתבגרים ואף עם פעוטות לגבי המחשבים והטלפונים הניידים מייאשים וגוזלים זמן יקר, אנרגיה ומעכירים את האווירה מידי יום בבית.

לאחרונה השיח סביב הגבלת זמן מחשב הפך לתדיר ואנו עדים לתכניות שלמות והרצאות סביב הנושא. השפעות השימוש במחשב יכולות להיות הרסניות מהרבה בחינות, אך בעיקר מדובר על הפרעות קשב וריכוז שנצפו בילדים שהרגלי השימוש שלהם במחשב הם תדירים. קיים חשש אמתי גם לגבי השימוש במשחקי מחשב הידועים בתכנים הקשים שלהם ובהשפעות הרסניות על המוח. לאור כל זאת, נמליץ להורים לילדים ומתבגרים להגביל את השימוש במחשב על ידי חוסם תשדורת WIFI. זהו מכשיר קטן שניתן להחביאו במרחק של בין 5-10 מטרים מהנתב, הוא ישבש את תשדורת ה – WIFI ויגרום להפסקת הגלישה. 

מצלמה למחשב

גם אתם שמתם לב לזה? בשנים האחרונות, הסקייפ הפך למכשיר נגד חרדת נטישה. כל הורה שיוצא לטיול הרחק מהבית חייב מצלמת מחשב. האפשרות לשבת בקצה השני של העולם ולתת לילד תחושה ש”הנה, אני ממש כאן, לא רחוק” היא מדהימה, ותאמינו או לא, זה עובד. מצלמת מחשב איכותית המגיעה עם מעמד וואקום להעמדה יציבה ואחיזה חזקה על משטחים חלקים. יש בה 4 נורות לד מובנות המאפשרות שיחות גם בחושך מוחלט, מיקרופון איכותי וצוואר גמיש מתכוונן, המאפשר את כיוון המצלמה באופן מדויק. הגאדג’ט הכי שווה למחשב שלכם.

תיק ומגש אחסון למושב הרכב

אתם מכירים את זה שאתם עולים על הטיסה והדבר הראשון שאתם רוצים לעשות זה להגיע למסך של המושב שלכם, כדי לבדוק איזה מוזיקה או סרטים יש? אז כזה, רק ברכב. טוב, לא בדיוק כזה, אבל ממש דומה. אם הילדים אתכם והם ממש לא רגועים בזמן הנסיעה ואתם לא רוצים לתת להם טלפון ניי אז הגאדג’ט הזה יעזור לכם לפתור את הבעיה. פותחים את המחשב הנייד על המגש, המשמש גם כתיק לאחסון “דברים כדי להעסיק את העולל”, אפשר לתת לו לצפות בשירי ילדים או התכנית האהובה עליו לזמן קצר עד שתגיעו ליעדכם.

מעמד למחשב

הבוגרים שבינינו יזכרו שבשנות ה – 70 היה מכשיר כזה שהיינו משתמשים בו כדי לקרוא ספרים, לדפדף בהם מבלי להחזיק אותם, קראו לזה – מעמד לספרים. הגאדג’ט הזה, הוא על אותו עקרון. הוא מאפשר עבודה עם ראש מורם, שומר על בריאות הגב והצוואר, מתאים גם למחשבים ניידים וגם לטאבלטים, ונחשו מה? גם לספרים. לעמוד המוצר לחצו כאן

 

לצפייה בעוד מוצרים למחשב בקרו בקטגורית גאדג’טים למחשב

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?