3 גאדג’טים למטבח שחובה שיהיו לכם

גאדג'טים למטבח

אם תשאלו כל שף מה הם כלי המטבח החשובים ביות שכל טבח ביתי רציני צריך שיהיו לו במטבח, ב-95% מהמקרים התשובה תהיה סכין טבחים טוב לחיתוך ירקות ובשרים.

אבל באתר יחודי תמצאו אוסף מרשים של גאדג’טים למטבח שאהובים על הגולשים שלנו, ומבצעים תפקידים הרבה יותר חשובים מאשר חיתוך כמה ירקות ובשרים. יש לנו מבחר לא צפוי ומאיר עיניים שמתאימים אישית לטבחים בכל הרמות, החל מהבשלנים המומחים ועד לבשלנים ביתיים שמתמצאים היטב במטבח שלהם.

אז אם אתם רוצים שהבישול שלכם יתקצר, בקטגוריית גאדג’טים למטבח תמצאו את כל האביזרים שימלאו את המגירות והארונות בשלל כלים מיוחדים שאפילו לא חשבתם שחסרים לכם.

משחיז סכינים ואביזרים חדים

משחיז סכינים חשמלי נייד ובטיחותי ברמה הכי גבוהה שאפשר למצוא. הוא כל כך קטן, עד שאפשר לאחסן אותו בכל מקום כך שיהיה נגיש וזמין בקלות לכל פעולה, גם כשאתם נזכרים להשחיז את הסכינים שלכם כשאתם באמצע הבישול.

כל אוסף גאדג’טים למטבח צריך לכלול גם משחיז סכינים, שמיועד לאנשים שנמאס להם להשתמש בסכינים חלודים או במספריים למשימות הבישול שלהם. הוא מתאים להשחזת כל סוגי הסכינים, כולל הסכינים שמיועדים למשימות חיתוך עדינות, מה שהופך את כל הסכינים שלכם למושלמים.

ועוד לא דיברנו על שמירה על היגיינת הסכינים שלכם בזכות פעולת ההשחזה. ורק עוד משהו קטן, אפשר לרחוץ אותו גם במדיח, בלי לחשוש שיתקלקל.

חותך ניילון נצמד שמתאים לכל מטרות האחסון שלכם

פטנט ייחודי של חותך ניילון נצמד שעוזר לכם להתארגן בקלות למטבח, ואין מתאים ממנו לסיפור על גאדג’טים למטבח שחובה שיהיו לכם. חותך הניילון הזה נראה כמו מכסה, והוא אחד המוצרים הכי פופולאריים בקרב הגולשים שלנו, בזכות קלות ההפעלה שלו. הוא מושלם לחיתוך קל של כל מידת ניילון נצמד שאתם רוצים לחתוך בלי לריב עם הגליל.

פשוט חותכים בקלות את הניילון, ואוטמים כל צנצנת, צלחת, קערה או סיר. הוא טוב גם לאחסון מרכיבים רטובים ופשוט מונע את כל הבלגן שמתרחש כשלא מצליחים לחתוך את המידה הנכונה של הניילון הנצמד.

דוש סיליקון לברז

פטנט מגניב שמתאים להרכבה על כל סוג של ברז במטבח, והופך את זרם המים של הברז לדוש שמתאים לשטיפת כלים נוחה יותר. אפשר גם לכוון אותו ולחסוך בחשבונות המים בזכות האפשרות לשטיפה רחבה יותר. הוא זמין בגוון ורוד, ופשוט משדרג את המטבח.

כי כן. כשאנחנו מדברים על גאדג’טים למטבח, אנחנו מדברים על פטנטים, כלים ומוצרים פשוטים, זולים אבל הכרחיים, במיוחד במחירים המצחיקים שלנו, שלא תמצאו בשום מקום אחר.

השתמשו בדוש הסיליקון הזה ותראו את חשבונות המים שלכם צונחים באורח פלא, במיוחד אם אתם משפחה של יותר מארבעה נפשות, שהכלים בכיור שלה נערמים בלי שליטה. פתאום כולם ירצו לשטוף כלים.

ומה השורה התחתונה פה?

יש לנו שפע טיפים להתנהלות קלה במטבח, ואחרי שתבחרו כמה מהגאדג’טים שלנו, ההתנהלות שלכם במטבח תהפוך לכיפית כל כך עד שלא תרצו להפסיק לבשל ולארגן את המטבח בקלות, ביעילות, במהירות ובשמחה.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?