10 גאדג’טים לבית שיחסכו לכם כסף

זה אולי נראה כמו פרדוקס, אבל לפעמים אפשר לחסוך הרבה כסף דווקא כשקונים יותר מוצרים. השקעה בכמה שדרוגים קטנים לבית, כמו למשל תאורה חסכונית, מסכים שחוסכים באנרגיה, ועזרי מטבח שימושיים יכולים לעזור לכם לחסוך כסף בהתנהלות הכוללת של הבית. אז בואו נכיר כמה גאדג’טים לבית שיחסכו לכם כסף. הרבה כסף.

מתלה לתקע חשמל

המתלה הזה מיועד להתקנה על תקע החשמל בבית, ומגיע עם שתי יחידות בחבילה אחת. גם בבית שבו כל חוטי החשמל והתקעים מאורגנים כמו במסדר צבאי, תמיד יש חוטי חשמל שמסתובבים בין המחשב לטלוויזיה, על השטיח או על הכריות של הספה.

מצבים כאלה לא נוחים ועלולים לגרום לנפילות ילדים ומבוגרים, ואלו הם בדיוק המקרים שבהם גאדג’טים לבית נכנסים לתמונה. המתלה הזה מאפשר לכם לתלות בנוחות את התקעים ולא לחפש כל הזמן את תחילת התקע ואת הקצה השני שלו, ובטח שבלי ליפול ולהסתבך עם שפע חוטים.

כפות רגליים זוהרות בחושך

גימיק מגניב שמתאים לאירועים מיוחדים או כפריט עיצוב לחדרי ילדים. זהו מתקן בדמות כפות רגליים שנצמדות לתקרה או לקיר, עם דבק דו צדדי, ותאורה כחולה זוהרת מגניבה.

אז אין צורך לחפש מנורות מתוחכמות כשאפשר להאיר את החדר באור נעים ומהווה גם פריט עיצוב מדליק שמתאים לכל סגנון עיצוב פנים של כל בית, ואפשר להשאיר אותו דולק ללא הפסקה.

מנורת לד חזקה במיוחד שפועלת באמצעות USB

גאדג’טים לבית התחילו עם הופעת מנורות הלד, ואם יש לכם בבית מנורת לד חזקה במיוחד, בעיצוב רטרו, שמפיצה אור נעים, אתם נהנים גם משהות נעימה בחדרים, גם מתאורה חזקה וחסכונית, וגם מפריט עיצוב יפה.

וזה לא הכול. אתם לא צריכים להיפטר מגופי התאורה האחרים שלכם, כי מנורת הלד הזאת יכולה לשמש כתאורת משימה נקודתית, אבל אתם יכולים בהחלט להשתמש בה כפריט עיצוב מגניב לבית. ברגע שאתם מבינים את זה, אתם נכנסים לאתר יחודי על מנת לחפש עוד גאדג’טים לבית שחוסכים לכם כסף, ומתחילים לחסוך באופן משמעותי בכלכלת הבית.

סט מברגים עם פנס לד מובנה

כשאתם מחפשים גאדג’טים לבית, זהו פריט חובה. סט מברגים שמתאים לכל מטרה עם פנס לד מובנה, מאפשר לכם להימנע ממצבים של צורך בביצוע עבודה מסוימת בלי שיהיה לכם מברג מתאים.

כלל הזהב של חיסכון בכלכלת הבית הוא למצוא מוצרים פשוטים ויעילים שעוזרים להתנהלות היומיומית שלכם בבית. יחד עם זאת, הרבה אנשים משלמים סכומים גבוהים על מוצרים שהם יכולים למצוא במחירים סבירים לחלוטין, שלא לומר זולים במיוחד.

אז הנה החדשות הטובות

אתם יכולים להפחית את ההוצאות החודשיות שלכם עם גאדג’טים לבית שתמצאו באתר יחודי, ולהתחיל להתנהל יותר בקלות מבחינת פעולות שאתם רוצים לבצע ברחבי הבית, תאורה יעילה יותר וחסכון משמעותי באנרגיה ובזמן שלוקח לכם לבצע כל משימה בבית כשאתם לא משתמשים בעזרים שמייעלים ומפשטים את החיים.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?