מתנות לגבר שיהפכו אתכם לגיבורים שלו

אם אתם מחפשים את המתנות הטובות ביותר לגברים בחייכם ואין לכם רעיון מקורי או מקום שמציע את כל האפשרויות הכי מדהימות שאפשר, אנחנו מבטיחים שברשימה שלפניכם תמצאו את הרעיונות הכי מדהימים למתנות לגבר.

לא תוכלו לוותר על שום מתנה כי אנחנו מציעים רק כיף, מעשי וכל מה שגברים תמיד רוצים וחושבים שלא כדאי לבקש.

משהו שיעורר את מצב הרוח שלו לרמות חדשות

כמו שגברים רבים יגידו לכם, הם מבשלים, או יותר נכון צולים, רק כשיש להם את המקור הנכון להשראה. וזוהי בדיוק הסיבה לקנות לו סינר למטבח בעיצוב כתמים דמויי דם. זוהי מתנה מיוחדת ומנצחת לאבא, לאח, לבעל, או לחבר.

הוא ירגיש כאילו הוא מפלס את דרכו בג’ונגלים של הבשרים ויתחבר לאדם הקדמון שבתוכו, שהיה נוהג לצוד למחייתו.

גילוח שלא מהעולם הזה

ברצינות עכשיו. אין מתנות לגבר שלא כוללות לפחות מכשיר אחד לגילוח או מריטת שיער. זהו מכשיר שמעצב ומסיר שיער מיותר מהפנים, הגבות, האוזן או האף. זמין לרשותכם במהדורה מיוחדת, כולל מכונת גילוח חשמלית עם תער שהוא תמיד חלם עליו.

אם הגבר שלכם מבוגר מספיק כדי להתגלח, תנו לו לפחות לשמור על המראה הצעיר שלו. כי אין מה לעשות. כל גבר יהיה תמיד ילד בנשמתו.

כדי לפשט את חייו (ואת חייך)

יש סיכוי טוב שהגבר שלכם אוהב צליה ואת כל מה שכרוך בה (כדאי שתבקשו ממנו ללמוד, באותה הזדמנות, גם את ההנחיות לצליית מזונות בסגנון בריא), ולכן אם אתם יוצאים לפיקניק רומנטי, או שאתם רוצים לצלות בשרים רק בשבילכם או להזמין חברים, ומחפשים מנגל קומפקטי למרפסת או לגינה, זה בדיוק מה שאתם צריכים.

כמעט כל גבר ישאיר לכן את מטלת ניקוי המנגל, אבל הגריל הזה יחסוך לכם את הטרחה, כך שתוכלו לבקש ממנו לרחוץ גם את הכלים בזמן שהתפנה לו. כי כן. כשאתם מחפשים מתנות לגבר, לכו על מה שיחסוך לכם הרבה זמן.

מכנסיים מחויטות כל יום

נמאס לכן לראות את הגבר שלכן יוצא כל יום מהבית עם מכנסיים מרופטות, כשהוא בטוח ש”על הגוף זה כבר מתיישר לבד”? קנו לו מיני מגהץ נייד לכפלי המכנסיים או לעניבה. זהו מכשיר נייד, נוח וקל לשימוש, שפועל על סוללות ומאפשר לו לצאת מהבית כמו גבר מכובד ולא כמו גבר שקונה את הבגדים שלו בחנות יד שניה. לא שזה רע, כן? אבל זה קצת יותר מדי ישראלי.

גם אם הוא רק יוצא לסידורים או לפגישות על בירה, כדאי שהוא ייראה טוב ולא כאילו הוא יוצא לריצה. כי מכנסי גברים נועדו להיות מחויטות, ואם אין לו סבלנות לגיהוץ, זה הפתרון המושלם עבורו.

סינר ששומר עליו בזמן הגילוח

זוהי ההמצאה החדשה שלנו בתחום המתנות לגבר! אין צורך יותר להסתובב עם זיפים מפוזרים בכל מקום לאחר הגילוח.

סינר ייחודי מונע את פיזור השערות לאחר הגילוח, וגם אם הוא לא מבין מה הבעיה עם מעט שערות זיפים מפוזרות מסביב, הוא יאהב את המתנה הזאת, וישתמש בשמחה בסינר, כי עמוק בפנים, הוא רוצה לשמור על ההיגיינה, ורק זקוק למעט הכוונה.

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
שלום, איך אפשר לעזור?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?